4 Temmuz 2022

Martin Scorsese ve Leonardo DiCaprio Dizi Projesi İçin Bir Arada!

2 min read


Erik Larson’un çok satan romanı ‘The Devil in the White City’ film yerine dizi olarak uyarlanacak. Hulu ve Paramount Television tarafından, Televizyon Eleştirmenleri Birliği basın turunda yapılan açıklamada; Yönetmen Martin Scorsese ve Leonardo DiCaprio’nun son on yıldır bu romanın uyarlaması üzerinde çalıştıkları ve projenin dizi olarak hayata geçirileceği duyuruldu. İlk olarak 2010 yılında kitabın yapım haklarını satın alan DiCaprio, 2015 yılında Scorsese’nin yönetmenliğinde seri katil Dr. H.H. Holmes’ü canlandırmak üzere film olarak düşünülen projeye imza atmıştı.

DiCaprio’nun yanı sıra dizide Stacey Sher, Rick Yorn, Emma Koskoff ve Jennifer Davisson gibi isimler de yapımcı olarak yer alacak. Di Caprio’nun dizinin oyuncu kadrosunda yer alıp almayacağı konusunda ise henüz net bir bilgi verilmedi.

Edgar ve Ulusal Kitap ödüllerinin sahibi olan ‘The Devil in the White City’ romanının konusu şöyle: On dokuzuncu yüzyılın sonları, gözde şehir Chicago… Ünlü Mimar Daniel H. Burnham ile acımasız seri katil Holmes’un yolları dönemin göz kamaştıran fuarı Beyaz Şehir’de kesişiyor. Fuarın göz alıcı hareketliliği içinde birbiri ardına kaybolan, yakılan, öldürülen insanların izini sürmek ise Dedektif Geyer’e düşüyor.Haber Kaynağı

Copyright 1CONN Creative © All rights reserved.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com