1 Temmuz 2022

411 el Cumhur İttifakı diyordu

4 min read


Erdoğan: 411 el Cumhur İttifakı diyordu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, iktidarları döneminde, hak ve özgürlükler noktasında, özellikle de başörtüsü konusunda önemli çalışmalar yaptıklarını söyledi. Erdoğan “‘411 el kaosa kalktı’ manşeti atmışlardı, işte o 411 el aslında ne diyordu? Cumhur İttifakı diyordu. Cumhurbaşkanlığı seçimini 367 garabetiyle kaosa çevirmeye çalışanların oyununu yine aynı ittifakla bozduk” dedi.


DUVAR – Yerel seçim çalışmalarını sürdüren Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, Kayseri mitinginde halka seslendi. Millet İttifakı’na yönelik eleştirilerde bulunan Erdoğan özetle şunları söyledi;

KIRAATHANELER 24 SAAT AÇIK OLACAK: 70 bine yakın üniversite öğrencisinin öğrenim gördüğü Kayseri’ye 3. devlet üniversitesini de biz kurduk. 3 adet yurt binasını daha açıyoruz. Mİllet Bahçesi içine Millet Kıraathanesi yapacağız, 24 saat açık olacak. Gençler gelecek, ders çalışacak. Sağlıkta 45 ayrı tesisi şehrimize kazandırdık. Kayseri şehir hastanemiz 607 yatak kapasiteli.

CHP, İSTİKLAL MARŞINI OKUMAYANLARLA İTTİFAK HALİNDE: Eskiden ittifaklar seçimden sonra olurdu. Biz bu konuda da devrim yaptık. Milletimiz sandığa gittiğinde kimin kiminle yürüdüğünü görüyor. CHP İstiklal Marşı’mızı söylemeyenlerle ittifak halinde. İYİ Parti de bunlarla beraber. Biz buna üzülüyoruz. Cumhur İttifakı’nı pazara kadar değil mezara kadar kurduk.

CUMHUR İTTİFAKI VARDI: Hak ve özgürlüklerin genişletilmesi, özellikle de başörtüsü konusunda Meclis’te yaptığımız çalışmalarda, anayasa değişikliklerinde yine Cumhur İttifakı vardı. ‘411 el kaosa kalktı’ manşeti atmışlardı, işte o 411 el aslında ne diyordu? Cumhur İttifakı diyordu. Cumhurbaşkanlığı seçimini 367 garabetiyle kaosa çevirmeye çalışanların oyununu yine aynı ittifakla bozduk.
(HABER MERKEZİ)Haber Kaynağı

Copyright 1CONN Creative © All rights reserved.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com