4 Temmuz 2022

Manisa’da Amedspor’a ayrılan biletler tükendi

2 min read


Amedspor taraftarına ayrılan biletler tükendi
3 yıl aradan sonra deplasmanda taraftar yasağı kalkan Amedspor’a, Manisa’da yoğun ilgi. Amedspor taraftarı için ayrılan 825 bilet bir gün önceden bitti, Manisaspor yönetimi ek bilet hakkı tanıdı.


DUVAR – 64 deplasman maçına taraftar desteğinden yoksun çıkan Amedspor, bugün oynanacak Manisaspor karşılaşmasında taraftar desteği alabilecek. Amedspor taraftarı için ayrılan 825 bilet bir gün önceden tükendi.

Öte yandan Manisaspor kulübüyle yapılan görüşmeler sonuç verdi ve Amedspor taraftarlarının deplasman takımı taraftarları gişesinden bilet temin edilebileceği duyuruldu.

AMEDSPOR’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Maça gösterdiği ilgi nedeniyle taraftarına teşekkür eden Amedspor kulübü, bilet sıkıntısının giderildiğini duyurdu. Amedspor tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Manisaspor ile yarın saat 13.30’da oynayacağımız maç için taraftarımıza ayrılan 825 adet biletin tamamı satıldı. Biletsiz kalan taraftarlarımız için Manisaspor Başkanı Sayın Bülent Beygeldi ile yapılan görüşmede bilet sıkıntısının olmadığı, maça gelmek isteyen taraftarlarımızın deplasman takım bilet gişelerinden bilet temin edebilecekleri tarafımıza iletilmiştir.

3 yıla uzanan 64 deplasman yasağının ardından seyirci yasağı getirilmeyen Manisaspor maçına büyük ilgi gösteren tüm Amedspor sevenlerine teşekkür ederiz.”
(DUVAR)Haber Kaynağı

Copyright 1CONN Creative © All rights reserved.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com