17 Ağustos 2022

Kukuli 23 Nisan’ı Sürprizler İle Kutluyor

1 min read

Abone ol Annelerin en güvendiği çizgi film karakteri olan Kukuli, 23 Nisan’da özel bir Dijital Şenlik düzenleyerek, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocukların çok sevineceği sürprizler ile kutluyor.

Youtube, Instagram ve Facebook üzerinden gerçekleşecek Kukuli Müzikali canlı gösterimi, özel yeni bölüm gösterimi ve Youtube’da 327 milyon kez izlenen Bakkal Amca şarkısının devamı olan Bakkal Amca 2’nin prömiyeri ile seyirci katılımlı Kukuli konseri, çocuklara unutamayacakları bir 23 Nisan yaşatacak.

Türkiye’nin ilklerine imza atan çocuk ve aile eğlence şirketi Fauna Entertainment tarafından yaratılan Kukuli çizgi dizisi, dünyada 64 ülkede izleniyor. Bu çizgi dizinin çok sevilen şarkıları Youtube’da Ezhel, Tarkan ve hatta Sezen Aksu’dan fazla dinlenerek 1 milyardan fazla kişiye ulaştı. Youtube’da 3.4 Milyon abonesi, Facebook’ta 2.1 Milyon, Instagram’da 60 bin takipçisi bulunan Kukuli, 23 Nisan’ı tüm abone ve takipçlerinin aynı anda izleyebilecekleri Dijital Şenlik ile kutluyor.

23 Nisan Dijital Şenlik yayın akışı şu şekilde gerçekleşecek:

• Kukuli müzikali canlı yayını
• Seyirci katılımlı Kukuli konseri
• İlk kez yayınlanacak bölüm gösterimi
• Kukuli yepyeni şarkısı prömiyeri : Bakkal Amca 2

Youtube, Instagram ve Facebook üzerinden canlı olarak aynı anda yayınlanacak şenliğin 1.8 milyon izleyiciye ulaşması hedefleniyor.


 

Haber Kaynağı www.muhalif.com.tr

Copyright 1CONN Creative © All rights reserved.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com